Bizi Arayın
+90 216 (450) 13 13
Bize Yazın
bilgi@decomltd.com

Kurumsal

DeCoM Danışmanlık Mühendislik Ltd. Şti. proje ve danışmanlık ile hizmet veren firmamız, 2002 Yılında kurulmuş ve tamamen mühendislik hizmeti üzerine organize olmuştur. Yurtiçi ve Yurtdışı ülkelerde Mühendislik, Sistem Çözümleri hizmeti vermektedir.

Uygulamadan gelen engin tecrübe ve bilgi birikimi ile konularında uzman, uyumlu bir ekip çalışması yapan, verimli çalışmayı hedefleyerek daha kısa sürede doğru ve zamanında kaliteli hizmet üreten, ulusal ve uluslararası standartlara uygun çözümler sunabilen, uzman kadrosu ile müşteri memnuniyetini ilke edinmiş çağdaş bir kuruluştur.

2002 yılından bugüne dek, gerek yurt içinde gerekse yurt dışında, Türk firmaları veya yabancı ortaklı konsorsiyum firmalar tarafından yüklenilen en seçkin projelere Danışmanlık, mekanik ve elektrik proje temin etmenin haklı gururunu taşıyan firmamız teknolojik gelişmeleri sürekli takip ederek, proje bilgisini güçlendirmekte ve mühendislik temelinden taviz vermeden en uygun malzemeyi uygulama firmalarına ve yatırımcılara kullandırmaya devam etmektedir.